Kete véčko mobilní telefon podnikání 2,8 palcový inteligentní dual sim dotykový displej Režim 2000000 pixelů

Cena US $ 342,11 - 346,32 / ks

Odemknout telefony: Ano Displej Barva: Barva Výrobce Jméno: Kete Design: Flip Fotoaparát: 1,3 MP Doba hovoru: 4h Cellular: GSM, CDMA, WCDMA, TD-SCDMA Barva: Black Velikost displeje: 2,8 "Pohotovostní doba: 150h Operační systém: Ne Smartphone Funkce: E-mail, FM rádio, MP3 přehrávání, dotykový, QWERTY klávesnice, Bluetooth, Wi-Fi, Sloty pro paměťové karty, Video přehrávač, Gravity odezvy, Zpráva Č. Stav: Nová SIM karta Množství: Dual SIM karty Velikost: 102 56 20,2 mm Model Number: s-4s Kete véčko mobilní telefon: business 2,8 palcový inteligentní dual sim dotykový displej: Režim 2000000 pixelů

Popis

Typ sítě: dual mode (GSM / CDMA) styly: flip velikost obrazovky: 2,8 palce Fotoaparát: 2000000, zda inteligentní mobilní telefon: pokročilé funkce: Dual SIM dítě spřáhla: dotykový displej

V 1, JAVA: neváhejte a stáhněte si software, který chcete, jako je programové vybavení obchodování na burze, hry

V 2, EDGE sítí, 2.75G sítě 3G

Pro zajištění rychlé rychlost internetu, což odpovídá 3 krát rychlost 2.5G rychlosti se rovná 3 krát v běžném mobilním telefonu

V 3, s vypuštěním krátké zprávy

V 4, MP3 \ hry MP4

V 5, 3000 zpráva, 2000 telefon knižní obchod

6, eBook

V 7, vypnutí budík

V 8, což paměťovou kartu 1G, 4GT karta maximální podporu

V 9, inteligentní vytáčení

Mobilní telefon má inteligentní vytáčení funkce, najít kontakt je docela pohodlné, stačí kliknout na obrazovku, vstup najít název prvního pravopisu dopisu, ihned zjistí, brzy? Mohou rovněž posuvné dotykovou obrazovku, lze nalézt hned, zapamatujte si číslo 3-4 čísel, ztratil na ciferníku najdete, nechcete najít, přesunout ústa s názvem název může ihned vytočit!

10, zdravým dial (prostřednictvím vibrační řádku funkce)

Tento mobilní telefon podpora na vibračních řádku funkce, je spojena s každým jiný v okamžiku, mobilní telefon zavibruje o (motivový program - výběr jednotlivých nastavení na tipy - vyberte "open a close"), telefon instant záření je největší, což odpovídá 3 krát normální odpověď, s vibrační funkcí řádku, může snížit na okamžité radiačního poškození, prospěšné pro vaše zdraví!

11, kalendář, úkoly

V 12, Bluetooth

13, 2,8 palce velký dotykový displej, touch to

Displej: 2,8 palcový barevný 260000 TFT240 * 320QVGA high-definition TOUCH dotykový displej

Velikost: 102 * 56 * 20.2 mm

Hmotnost: 139 g (včetně baterie)

GPRS: GPRS / MMS1.2 / WAP2.0, 2.75G síť

Typ pásma: GSM 900/1800

Fotoaparát: 2000000 pixelů

Hudba: MP3 / WAV / MIDI / AMR / AAC

Video: AVI / 3GP / MP4

Bluetooth stereo: podpora stereo Bluetooth 2

Kapacita: 3000 krátké zprávy SMS

Telefonní seznam kapacita: 2000, obchodní karty paměti T-Flash Rozšíření

Call, SMS historie: 50000 volání záznam z historie + 50.000 SMS historie

Trup paměť: 82.9Mb

T-Flash Rozšíření: maximální podpora 2G (náhodné distribuce 1G karty)

CPU: 208Mhz, vysoká frekvence rychlá platforma

Kapacita baterie: 1300mAh

U-EASYTM snadné operační systém:

"Easy" funkce: při automatické, záznamník, VIP záznam, volání čtverců, mluví

"Search" funkce: bankovnictví, mobilní telefonní čísla přičítání na dotazy, Caopan ruka, business centrum

"Ann Quanyi" funkce: t zálohování, neobtěžuj mě, bezpečnost

"Happy" funkce: JAVA, 2008 QQ, duální karty dvojí pohotovostním mobilní

Dobrý den, můj drahý příteli!! Při nákupu zboží prosím dejte mi vědět vaše jméno, adresu, poštovní směrovací číslo, zejména telefon a číslo mobilního telefonu a kontaktní. Protože některé regiony kurýrní služby nebo jiné kurýrní služby v systému není k dispozici, nebo dveří ke dveřím služby není k dispozici, kupující musí sbírat balíku poštou nebo kurýrní společnost z místních. Proto, číslo mobilního telefonu, je velmi důležité. Je lepší, dejte mi vědět Váš e-mail, pokud máte. Budu vám e-mail s informací o sledování pohybu nebo na kteroukoli otázek. Děkuju.
Vážení přátelé zámořské místní poště mailové poštovné zdarma Zboží je velmi chaotické, spínače, odcizené mailové zboží je velmi vážná, poškodit zájmy přátel, pro bezpečnost, prosím, nepoužívejte volný post. Přestože více než $ 10 poštovné, ale ochrana zájmů přátel, děkuji!

Platba:

Kupující přátelé ahoj!!! Koupit si můžete být jisti, že kupní platby, můžete si být jisti, že finanční zajištění

Akceptujeme platby přes escrow (to je jeden z předních třetí nástupiště strany k úhradě ze Alibaba skupiny. Escrow umožňuje kupující do on-line bezpečnostní platbu není vystaven kupujícího informace o kreditní kartě. Kupující může sledovat objednávky doručení a platba se pouze uvolní na prodejce ve kupující potvrzují přijetí objednávky. To je podobné PayPal a eBay.)

Zkontrolujte metodu:

1. Různé způsoby přepravy nákladů různých dnech balíčku. Je-li kupující v němž země nebo oblast kurýrní služby unavailable.pls neprodleně nás kontaktujte. Máme ještě vzhled a spolehlivou dopravu metodu, přijatelnou cenu pro vás.

2. Nejsme zodpovědní za zpoždění způsobená nesprávným zacházením dopravce, zpoždění, nebo jakékoliv jiné okolnosti mimo naši kontrolu.

3 tranzitní pracovní doba je od dopravce a nezahrnuje víkendy ani svátky. Tranzitní doba se může lišit, a to zejména v průběhu prázdnin. Některé země nebo odlehlých oblastech, mohou vyžadovat delší dobu. Zboží z Číny poštovní Airlines nebo vzduchu obvykle trvá asi 15 dní. Prosím, buďte trpěliví, budeme i nadále věnovat pozornost vašeho pozemku dodávky.

Pokud neobdržíte zboží do 20 dnů po zaplacení, prosím, kontaktujte nás. Budeme kontrolovat Parcel Shipping Company a odpovím vám co nejdříve.

Budeme označeny jako "dárek" projektu v rámci tržní hodnoty faktury. Budeme se snažit, aby se právní pomoci minimalizovat nebo zabránit prodejní daně nebo daně z přidané hodnoty nebo jiné dovozní daně na vaší straně.

Záruka a vrácení politiky:

Pokud máte nějaký problém, můžete do 7 dnů od převzetí zboží, informujte nás o. Prosím, kontaktujte nás, ale musí zachovat integritu projektu, může být bez poškození, poškrábání chybí! Pokud se vyskytnou problémy, směnárna, když dostaneme položky mohou být použity v dobrém stavu!

Odpověď: digitální a spotřební elektroniky, jsme se rozhodli prodávat online, je přísná kontrola kvality výrobků. Tam byly problémy s datem účinnosti 15 dnů bez oprava nebo výměna, ale musí se vrátit nákladní nese kupující.

4. Hračky a jiné křehké výrobky pro děti na které se nevztahuje záruka.

Prohlášení:

1. Budeme se snažit v našich silách kontaktovat kupujícího poskytnout potřebné informace, kterých nám záleží. Ale pokud kupující nepotvrdí nad nebo není nutné a jasné informace, má prodávající právo rozhodnout:

Poskytuje zboží či nikoli;

Za více kusů dle přání kupujícího výše platby;

B. Pomocí lodě dopravy;

Nepříjemnosti či ztráty způsobené kupujícím, s nejasnou nebo unavaliable informací, hradí kupující.

Další služby:

Můžeme to udělat zahodit, přepravní a velkoobchod.

Všechny dotazy budou zodpovězeny do 24 hodin!

Zboží bude čas od času, přísná kontrola kontrola po 48 hodinách od továrny činí, obvykle kvalita!

Zajistíme vám sledovací číslo, čas přepravy!

Zpětná vazba:

Faq:

Q: Jak mohu zaplatit za nákup?

Odpověď: akceptujeme následující platební karty: Western Union; moneybooker; drátu.

Otázka: kolik to stojí na loď, do mé země?

: Méně než 2 kg bude dodáno do Číny poštovní Airlines je doprava zdarma v 26 zemích: Spojené státy, Spojené království a Austrálie, Kanada, Brazílie, Itálie, Malajsie, Španělsko, Turecko, Francie, Rusko, Švédsko, Norsko, Nový Zéland, Švýcarsko, Japonsko, Thajsko, Irsko, Izrael, Belgie, Polsko, Jižní Korea Německo, Rakousko, Singapur, Dánsko.

Ostatní země a balení o více než 2 kg, kupující zaplatí veškeré náklady na dodání.

Zeptejte se: je tam sledovací číslo pro můj projekt?

Ano, máme: loď objednávky sledovací číslo, můžete zobrazit stav zboží na příslušném místě.

Zeptejte se: Tento produkt a maloobchodní balení?

Odpověď: jsme již oznámili Detaily balení popisu každého výrobku, zkontrolujte jej, děkuji!

Otázka: Já jsem obchodník, chci si koupit kus zboží, velkoobchodní cena je mnoho?

Odpověď: Dobrý den, děkuji za váš dotaz, pokud si chcete koupit velké množství, pošlete e-mail na nás, dáme vám nejlepší cenu, děkuji!

Moji milí přátelé, Váš názor je náš chléb a mléko, vaše podpora je náš bůh!

Pokud jste spokojeni s našimi výrobky, dejte nám prosím pozitivní reakci a advokacii, děkuji!